hello@fluffyoak.cz

Honeycombs koule

(11). první část papírů má 8 vrstev. (13). naneseme lepidlo na tři linky (dvě nejvíc krajní a prostřední) přilepíme k papíru. Na další vrstvu papíru naneseme lepidlo na dvě linky a znovu přilepíme. Tento postup opakujeme pořád dokola dokud se vše nepřilepí k sobě --> a nakonec spojíme tři části k sobě a vznikne nám koule.

Super honeycombs balls nejvíc trendy na letní párty!
Postup je trošku složitější, ale chce to cvik a pak už vyrábíte jednu za druhou. Koule jsou vyrobeny z kloboukového papíru, který jsem koupila v papírnictví, můžete použít i hedvábný papír, ale ten je o něco jemnější, než kloboukový, takže by se vám mohl trhat při nanášení lepidla. Také můžete použít stáré noviny či časopisy, koule vůbec nemusíte stříkat na stříbrno jako já, ale nechat je tak jak jsou.

Tento týden bude patřit přípravě dekorací a všeho potřebného na Movie night zahradní párty (kterou Fluffy Oak pořádá a zdobí), takže vše je laděno do stříbrné/zlaté. Každý den postnu jeden příspěvek týkající se Movie night párty a nakonci týdne uvidíte celou nafocenou párty se vším všudy, juh.
Takže sledujte blog, ať vám něco neunikne!

Začíná období letních zahradních pártošek, tak se na ně připravte .)

Pěkný začátek týdne!