hello@fluffyoak.cz

Aby vám léto chutnalo stejně, jako když jste byli děti

Pamatujete si, jak osvěžující byla žlutá limonáda v lahvích? Pili jsme ji na břehu koupaliště nebo v lese při výpravě na borůvky. A vždycky jsme ji srkali brčkem! Stejnou letní pohodu, bez starostí a plnou hravosti, si můžete přivolat i dnes. Letní piknik nebude úplný bez roztomilých brček, papírových kalíšku a dalších designových retro vychytávek od Fluffy Oak!

Letní počasí vybízí k příjemnému pikniku – a je jedno, zda vyrazíte do parku za rohem nebo na koupaliště. Jídlo a pití ale nemůžete servírovat na běžném nádobí, protože komu by se chtělo tahat s těžkými sklenicemi a dvaceti talíři. Do piknikového koše přibalte praktické papírové tácky a skleničky. (Nemáte rádi jednorázové nádobí, protože není ekologické? Máme pro vás řešení: jako odpustek si nekupujte týden noviny a čtěte je na internetu. A nyní si můžete dopřát krásné papírové kalíšky a brčka!)

Brčka slaví návrat na výsluní
Dlouhé roky byla brčka jen v restauracích rychlého občerstvení – a dnes si je kupujeme i domů. A neoblíbily si je jen děti. I dospělí podlehli jejich kouzlu, hravosti a zábavě, kterou brčka přinášejí. I obyčejný sirup chutná hned lépe, když jej pijeme z krásného kelímku s brčkem. A jak se teprve vyjímá na momentkách z dovolené!
Tip: Zápasíte s pitným režimem? Zkuste pít brčkem. Máme ověřeno, že takto do sebe dostanete více tekutin, než když máte obyčejný hrníček.

Trendy: chevron, hvězdy a pruhy
Módní trendy se týkají i designu party pomůcek! Na rozdíl od módy, kde vévodí osmdesátá léta, neonové barvy a rozevláté sportovní střihy, je design střídmější. Jednoduché barvy a tvary jsou stále populárnější.
Náš tip: vzor chevron, česky rybí kost. Opakující se véčka poskládaná do řad se znovu vracejí do obliby a připomínají americká šedesátá léta.

Na nezbytnosti
Párty už skončila a vy si přesto chcete připomínat ty krásné chvíle? Rozdejte všem při rozloučení malý vzpomínkový sáček. Do něj můžete dát kartičku s poděkování nebo třeba fotku z Polaroidu. Tento sáček skvěle poslouží i jako dekorace doma nebo na uspořádání třeba potřeb na šití.

Vše k dostání na Fluffy Oak

Autor článku: Dita Eckhardtová